_

İlkokul

_

Okullarımızda bilgiye ulaşabilen, onu yorumlayabilen, üretebilen ve katılımcı olma konusunda motivasyonu yüksek öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Okulumuzda öğrencilerimizin çok yönlü gelişimine destek olurken aynı zamanda fiziksel ve psikolojik gelişimlerinin bütün halinde yaş gruplarına uygun hale getirerek değerlendirme sağlamaktayız.

 

Her çocuğun ayrı bir birey olduğunu ve farklı kişilik özelliklerini barındıran üstün yetenekler olduğunu biliyor ve çocuklarımızı sağlıklı bir şekilde geleceğe hazırlıyoruz.

Bilgi Talep Formu

Eğitim programları, kampüslerimiz ve ücretlerle ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Veli Adı Soyadı
_

FELSEFE VE AMAÇLAR

Öğrencilerimizin kendi yeteneklerini tanımalarına, dengeli ve sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmelerine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

Okulumuzda öğrencilerimizin sanat, bilim ve spor alanlarında etkili kendini yönetme ve fiziksel gelişim becerilerini edinmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.

Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık ile öğrencilerimizi gelişimini sağlamaya yönelik sistemli ve profesyonel yardım sağlamaktayız.

Hedef oluşturabilen ve bu hedef doğrultusunda başarıyla ilerleyebilen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

_
_

İlkokul Bulunan Okullarımız

MY Okulları, 23 yıllık eğitim deneyimiyle 9 ilde, yüksek donanımlı 11 kampüste uluslararası standartlarda eğitim veriyor.

_