_

Aydın Kampüsü

_
2015 yılında faaliyete geçen Aydın kampüsümüz, 8000 m2 kapalı ve 7500 m2 bahçe alanı ile öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kampüsümüzde çağımızın teknolojik gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulan eğitim sınıflarımızın yanında, 250 m2 kapalı spor salonu, 250 kişilik yemekhane, kapalı yüzme havuzu, konferans salonu, halı saha, kütüphane, Fen laboratuvarı, Robotik Kodlama sınıfı, müzik ve resim atölyesi bulunmaktadır.

Bilgi Talep Formu

Eğitim programları, kampüslerimiz ve ücretlerle ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Veli Adı Soyadı
_

HİZMET ANLAYIŞI

Güvenlik

Okul içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının tesis edilerek öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin can ve mal güvenliği amacı ile güvenlik hizmetimiz mevcuttur. 7/24 kamera sistemi ile okul içi, okul dışı ve okul çevresi olmak üzere kontrol edilmektedir.

Ulaşım Hizmetleri

Okulumuz alanında uzman servis işletmeleri ile çalışmaktadır. Güven, düzen ve özen çerçevesi içerisinde ulaşımda zaman kaybı yaşanmadan öğrencilerimizin konforlu ve emniyetli bir şekilde yolculuklarını gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Tüm yasal mevzuat ve güvenlik ihtiyaçları büyük bir ihtimamla karşılanmaktadır. Tüm servislerimizde hostes bulunmaktadır.

Temizlik

Okulumuz Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Okulum Temiz” belgesine sahiptir. 

Yemek

Diyetisyenler tarafından düzenlenen menüler, kadrolu aşçılarımız tarafından hazırlanıp öğrencilerimize servis edilmektedir. 

_
_

Aydın MY Okulları Kademeler

MY Okulları, 23 yıllık eğitim deneyimiyle 8 ilde, yüksek donanımlı 14 kampüste uluslararası standartlarda eğitim veriyor.
_
_

Aydın

(Anaokul İlkokul Ortaokul Lise)