_

Kocaeli Başiskele Kampüsü

_
2014 yılında faaliyete geçen Başiskele kampüsümüz, 8.000 M2 kapalı alan ve 4,500 m2 bahçe alanı ile öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Son teknolojiyle donatılmış sınıflarımızda eğitim çağdaş şartları aşan bir konfor ile yürütülmektedir. Kampüsümüz bünyesinde 375 M2 kapalı spor salonumuz, 200 kişilik yemekhanemiz, 60 kişilik anasınıfı yemekhanemiz, yüzme havuzumuz ve konferans salonumuz hizmet vermektedir. Yine Fen laboratuvarı, Bilgisayar laboratuvarı, Fen Laboratuvarı, Robotik Kodlama Atölyesi, Akıl Oyunları Laboratuvarı, Z kütüphane, 1 adet etüt salonu, Müzik Odası, Resim Atölyesi, Uygulama Bahçesi ve Merkez Amfimiz bulunmaktadır.

Bilgi Talep Formu

Eğitim programları, kampüslerimiz ve ücretlerle ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Veli Adı Soyadı
_

HİZMET ANLAYIŞI

Güvenlik

Okul içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının tesis edilerek öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin can ve mal güvenliği amacı ile güvenlik hizmetimiz mevcuttur. 7/24 kamera sistemi ile okul içi, okul dışı ve okul çevresi olmak üzere kontrol edilmektedir.

Ulaşım Hizmetleri

Okulumuz alanında uzman servis işletmeleri ile çalışmaktadır. Güven, düzen ve özen çerçevesi içerisinde ulaşımda zaman kaybı yaşanmadan öğrencilerimizin konforlu ve emniyetli bir şekilde yolculuklarını gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Tüm yasal mevzuat ve güvenlik ihtiyaçları büyük bir ihtimamla karşılanmaktadır. Tüm servislerimizde hostes bulunmaktadır.

Temizlik

Okulumuz Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Okulum Temiz” belgesine sahiptir. 

Yemek

Diyetisyenler tarafından düzenlenen menüler, kadrolu aşçılarımız tarafından hazırlanıp öğrencilerimize servis edilmektedir. 

_
_

Bursa Beşevler MY Okulları Kademeler

MY Okulları, 23 yıllık eğitim deneyimiyle 8 ilde, yüksek donanımlı 14 kampüste uluslararası standartlarda eğitim veriyor.
_
_

Kocaeli - Başiskele

(Anaokul İlkokul Ortaokul Lise)