S ı n a v K a y ı t F o r m u
K a y ı t F o r m u
S i z i A r a y a l ı m
O k u l l a r ı m ı z
Hızlı Menü

MY KOLEJ Online Eğitim Açıklaması

MY KOLEJ Online Eğitim Açıklaması

Değerli Velilerimiz ve Öğrencilerimiz,

 Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından Corona Virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında örgün eğitime ara verilmesi üzerine, tüm tedbirleri alarak "Kesintisiz Eğitim MY Kolejde; MY Kolej Artık Evinizde" sloganıyla eğitimimize aynı heyecanla ve azimle internet üzerinden devam ediyoruz.

 Ana sınıfından 12. Sınıfa kadar, her bir öğrencimiz, kendi öğretmenleri ve kendi sınıf arkadaşlarıyla internet üzerinden canlı öğretime başladılar. Böylece öğrenci ve öğretmenlerimiz, birbirlerine karşılıklı sorular sorabilmekte; alıştıkları sistemle çalışmalarına devam edebilmektedirler. Pek çok şehirde, online derslere en hızlı başlayan ve en profesyonel şekilde yürüten ilk kolej olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 MY Lingo ile dil öğretimimiz, MY Follow ile rehberlik sistemimiz, MY Akademi ile sınavlara hazırlık sistemimiz hiç olmadığı kadar zinde ve kuvvetlidir. Dinamik yapımızla koşulların gerektirdiği eğitim öğretim şartlarına anında geçiş yaparak öğrencilerimizi başarıya ulaştıracak eğitim ortamını sağladık.

  MY KOLEJ Eğitim Politikaları Kurulu olarak, her zaman ve her koşulda öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yanında olduğumuzu belirterek, biz de “Evde kal Türkiye” diyor; sınıflarımızın öğrencilerimizle renklendiği sağlıklı günlerimize dönmeyi diliyoruz.

MURAT YILDIRIM EĞİTİM KURUMLARI

EĞİTİM POLİTİKALARI KURULU