İletişim

Anasayfaİletişim

İletişim Formu

Lütfen Geçerli Bir Mail Adresi Girin.
Lütfen Geçerli Bir İsim Girin.
Lütfen Geçerli Bir Telefon Numarası Girin.

Ankara

Keçiören

Adres: Kanuni Mah. Osmangazi Cad. NO:130 Keçiören/ANKARA

Telefon: 0312 580 4 580

E-Posta: kecioren@myokullari.com

Batıkent

Adres: Yenibatı Mah. 2400. Sk. Cad. No: 17/1 Yenimahalle/ANKARA

Telefon: 0312 255 19 19

E-Posta: batikent@myokullari.com

Bağlıca Anaokul - İlkokul

Adres: Bağlıca mah. Kuzupınar Cad. No:6 Etimesgut/ANKARA

Telefon: 0312 502 10 00

E-Posta: baglica@myokullari.com

Bağlıca Ortaokul - Lise

Adres: Bağlıca mah. Kuzupınar Cad. No:6 Etimesgut/ANKARA

Telefon: 0312 256 80 19

E-Posta: etimesgut@myokullari.com

Aydın

Aydın

Adres: Yedieylül Mahallesi Çine Caddesi No:5 Eski Dörtyol Karayolları Karşısı Efeler/AYDIN

Telefon: 0256 226 00 20

E-Posta: aydin@myokullari.com

Bursa

Bursa

Adres: Konak Mahalllesi Lise Sokak No: 5 Beşevler/Nilüfer/BURSA

Telefon: 0224 666 19 19

E-Posta: bursa@myokullari.com

Sağlık Lisesi

Adres: Alaaddinbey Mahallesi, Pazar Cad No:23, 16120 Nilüfer/Bursa

Telefon: 0224 443 67 67

E-Posta: bursa@myokullari.com

Çorum

Pınar Sağlık Koleji

Adres: Mimar Sinan Mah. İnönü Cad. No: 239 ÇORUM

Telefon: 0364 333 06 01

E-Posta: mail@ozelpinar.com

Temel Lise

Adres: Yeniyol Mah.Gazi.14.Sk. No:5 ÇORUM

Telefon: 0364 225 21 85

E-Posta: mail@ozelpinar.com

Pınar Koleji

Adres: Üçtutlar Mahallesi Binevler 19. Sok. No:10 - ÇORUM

Telefon: 0364 227 01 03

E-Posta: mail@ozelpinar.com

Eskişehir

Eskişehir

Adres: Yukarı Söğütönü mh. Çevreyolu cd. 778-1 Tepebaşı/ESKİŞEHİR(Bursa Yolu 10.KM)(Aytenusta-Opet Yanı)

Telefon: 0222 231 08 31

Telefon 2: 0530 179 05 41

E-Posta: eskisehir@myokullari.com

İstanbul

İstanbul

Adres: Gökevler Mah. 2312 Sok. No:18/C-1 Esenyurt/İSTANBUL

Telefon: 0212 853 62 90

E-Posta: istanbul@myokullari.com

Karabük

Karabük

Adres: Emek Mahallesi Tuğra Sokak No: 31/22 Safranbolu/KARABÜK

Telefon: 0370 725 12 78

Telefon 2: 0553 909 01 78

E-Posta: karabuk@myokullari.com

Kocaeli

Kocaeli

Adres: Yeniköy Merkez Mahallesi, Kolej Cd. No:48, 41275 Başiskele/Kocaeli

Telefon: 0542 690 41 69

Telefon 2: 0542 692 41 69

E-Posta: kocaeli@myokullari.com

Manisa

Manisa

Adres: 75. Yıl Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:71 Yunusemre/MANİSA

Telefon: 0236 302 06 06

E-Posta: manisa@myokullari.com

Merzifon - Amasya

Merzifon - Amasya

Adres: Yunus Emre Mah. Hatuniye Sk. No: 10/12 Merzifon/AMASYA

Telefon: 0358 513 65 00

E-Posta: merzifon@myokullari.com

Yalova

Yalova

Adres: İzmit Yolu Üzeri No:138 Yalova

Telefon: 0226 352 07 07

E-Posta: yalova@myokullari.com