İnsan Kaynakları

MY Okulları İş Başvuru Formu

İnsan Kaynakları Politikası

 

Kurumların İnsan Kaynakları yaklaşımları ve uygulamalarının konuşulduğu dünya da MY Okulları olarak kaynakların geliştirilmesine öncelik veriyoruz. Bu konuya yapılan yatırımın aynı zamanda geleceğe yatırım anlamı taşıdığını MY Okulları İnsan Kaynakları Koordinasyonunda : “Nisan 2012 yılından bu yana Doğa’daki tüm insan kaynakları süreçlerini ve uygulamalarımızı web tabanlı olarak dijital ortamda takip ediyoruz. “Yeni Nesil / bu çalışmayla, ‘Teknolojiyi En İyi Kullanan Okul’ kategorisindeki birinciliğimizi insan kaynakları alanındaki uygulamalarımızla pekiştiriyoruz.”

Sektörün en fazla istihdam gücüne sahip olan MY Okulları, gerçekleştirdiği işbirlikleri çerçevesinde “MY Okulları, Pınar Koleji Öğretmen Akademisi”, “Yönetici Geliştirme Programları” ile nitelikli insan gücü yetişmesine katkıda bulunuyor. Mesleki yeterlilik ve kişisel gelişimleri noktasında pek çok farklı insan kaynakları uygulamasının yer aldığı Akademi’de stratejisinin önemli bir parçasını da sosyal sorumluluk yaklaşımı oluşturuyor. MY Okulları çalışanları sosyal sorumluluk programları çerçevesinde farklı kurumlarda gönüllü faaliyetlere katılarak ,hayat boyu öğrenme ve sosyal ilişkiler ağını genele yayıyor.

MY Okulları’nın kendi insan kaynağını yetiştirme hedefiyle ; çalışanların mutluluğu, huzuru, motivasyonu ve verimliliğini, öğretmenlerin ve çalışanların turn over oranlarını, markalaşma, kurumsallaşma, profesyonelleşme, standardizasyon, referans sistemini, insan kaynağının digital boyutu ve online eğitimler başlıklarında MY Okulları’nın İnsan Kaynakları yaklaşımını ve başarı hikayesini genelleştiriyor. İnsan kaynakları yönetiminde, “Mutlu çocuklar öğrenir, onlar için çalışanlar da mutlu olmalıdır.” İnancıyla hareket etmeliyiz. Felsefesi: “MY Okulları her zaman en iyileri hak ediyor” Bu nedenle bizler doğru ve yetkin çalışan profiline göre kriterlerimizi belirliyoruz. Öğrenci ve veli duyarlılığını taşıyan, insan odaklı, sahip olduğu özgüveni ile yeni nesillere özgüven sahibi bireyler yetiştirebilecek, kurum aidiyeti gelişmiş adaylar ile yolumuza devam ediyoruz.”